TOP 3 antykwariaty online

No Comments
TOP 3 antykwariaty online

Dla każdego bibliofila, korzystanie z wizyt w antykwariacie jest obowiązkowe. Można tam znaleźć prawdziwe perełki książkowe, często unikatowe okazy, które można nabyć po okazyjnej cenie. Z rozwojem Internetu, wiele antykwariatów swoje usługi świadczy również przez Internet. Pomaga to w lepszym dotarciu do klientów z przedstawieniem swoich unikatowych zbiorów antyków, książek używanych, filmów lub gier. Antykwariaty w swoich kolekcjach posiadają również pozycje często poszukiwanych drogocennych białych kruków.

Na naszym rynku jednymi z trzech najpopularniejszych antykwariatów internetowych są: Antykwariat Amicus, Antykwariat Tezeusz oraz Antykwariat Kwadryga.

Antykwariat Amicus

https://www.antykwariat-amicus.pl/, swoją ofertę w dużej mierze ma zaadresowaną do najmłodszych odbiorców oferując bogaty zasób książek dla dzieci, podręczników dla szkół podstawowych i średnich oraz książek popularnonaukowych. Amicus posiada również bogata ofertę komiksów polsko i obcojęzycznych oraz literatury pięknej.

Antykwariat oferuje antyki – unikalne wydania literatury z dwudziestolecia międzywojennego oraz książki wydane tuż po wojnie. Poza samymi książkami, antykwariat posiada w swojej ofercie również płyty kompaktowe i winylowe z bajkami i muzyką dla dzieci oraz muzyką różnych stylów oraz kolekcję filmów w atrakcyjnych cenach.

Sprawdź pełną ofertę: antykwariat-amicus.pl

Antykwariat Tezeusz

W swojej ofercie książkowej skupia się przede wszystkim na wartości merytorycznej swoich zbiorów, dlatego największą grupę książek tego antykwariatu stanowią książki naukowe i popularnonaukowe oraz literatura piękna i literatura faktu. Antykwariat może się pochwalić również dużą kolekcją książek dla dzieci, podręczników na nauki języków obcych oraz albumów i poradników.

Antykwariat Kwadryga

Oferuje wyjątkowe wydania wyjątkowych książek z ich własną historią. Antykwariusze Kwadrygi potrafią dotrzeć do trudno dostępnych, poszukiwanych egzemplarzy często wydanych jeszcze przed wojną i starszych oraz starodruków, wzbogacając zbiory swoich klientów na całym świecie. Oprócz unikatowych zbiorów książek, antykwariat Kwadryga oferuje również mapy, atlasy, stare czasopisma, pocztówki, fotografie i plakaty. Antykwariat posiada również dział książek z autografami, a każda taka pozycja książkowa została starannie opisana w serwisie.

Antykwariaty zajmują się również skupem książek i całych zbiorów. Specjaliści antykwariatów, dokonują wyceny księgozbiorów, realizują transakcje oraz zapewniając transport i odbiór.

Categories: Antykwariat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *