Skupy książek z Warszawy z dojazdem do klienta

No Comments
Skupy książek z Warszawy z dojazdem do klienta

Antykwariat Książkowo-Muzyczny Amicus

Antykwariat, skup książek

Adres: ulica Piłsudskiego 37B

Telefon: +48 514 092 855

E-mail: amicus@skupujemyksiazki.pl

skupujemyksiazki.pl

Antykwariat Książkowo-Muzyczny Amicus oferuje skup książek online z dojazdem do klienta. Skupujemy książki powszechne, literaturę popularną, kryminały, sensacje, romanse, książki przygodowe, książki historyczne i inne. Pełną ofertę naszego skupu możesz zobaczyć na naszej stronie www. Poza książkami skupujemy także winyle i płyty CD.

 

Milion książek

Antykwariat w Warszawie

Adres: Kołacińska 24, 03-171 Warszawa

Telefon: 22 614 00 72

E-mail: skup@milionksiazek.pl

Obecnie nasz skup interesują książki wydane po 1990 roku. Przede wszystkim mowa o: beletrystyka, klasyka literatury pięknej, popularna literatura współczesna oraz różnego rodzaju poradniki, literatura faktu, komiksy, a także książki popularnonaukowe, w tym także podręczniki akademickie.

 

Antykwariat Kwadryga – skup i sprzedaż książek

Antykwariat w Warszawie

Adres: Wilcza 29A, 00-544 Warszawa

Telefon: 22 622 11 54

E-mail: antykwariat@kwadryga.com

Antykwariat Kwadryga oferuje wycenę i odbiór książek z miejsca w którym się znajdują. Szczególnie jesteśmy zainteresowani książkami przedwojennymi i starszymi, książki z humanistyki naukowej (architektury, filozofii, historii, kinematografii, prawa, historii sztuki, socjologii itd). Ponadto chętnie skupilibyśmy wydania bibliofilskie oraz emigracyjne, a także tomiki poezji i książki dla dzieci (wydane do 1970 roku).

 

SKUP KSIĄŻEK WARSZAWA

Antykwariat w Warszawie

Adres: Wrocławska 25, 01-493 Warszawa

Telefon: +48 516 811 480

E-mail: pawel.naszkiewicz@gmail.com

W warszawskim skupie książek skupujemy książki naukowe i popularnonaukowe, współczesną beletrystykę, biografie, kryminały, fantasy oraz poradniki, książki dla dzieci i audiobooki. Szczególnie interesują Nas książki przedwojenne i starodruki. Nasz skup NIE SKUPUJE podręczników szkolnych, książek obcojęzycznych oraz gazet i czasopism. Więcej możesz dowiedzieć się z naszej witryny internetowej.

 

Skup książek – Antykwariat Tezeusz

Antykwariat w Warszawie

Adres: Rakowiecka 32/117, 02-532 Warszawa

Telefon: +48 698 110 400

E-mail: warszawa@skupksiazek.pl

Antykwariat Tezeusz zajmuje się sprzedażą i skupem starych, używanych czy też już nie chcianych książek. Przy skupie książek najbardziej interesują nas książki z zakresu: beletrystyki, wydawnictw popularnonaukowych, książek dla dzieci i poradników. W naszym antykwariacie można znaleźć perełki literatury, tytuły już dawno zapomniane, którym warto dać “drugie życie”. Jeżeli chcesz się pozbyć swoich książek skontaktuj się z nami a my przyjedziemy wycenimy twój zbiór i damy mi “drugie życie”.

 

Księgarnia Marmag – Antykwariat skup podręczników

Księgarnia w Warszawie

Adres: Powstańców Śląskich 106 pawilon 28 ( bazarek, 01-493 Warszawa)

Telefon: 22 243 99 58

E-mail: sklep@alewarto.pl

Księgarnia Marmag zajmuje się sprzedażą i skupem podręczników szkolnych do szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum a ostatnio powiększyła swoją ofertę o książki dla dzieci, literaturę, beletrystykę, książki podróżnicze, mapy i słowniki. Księgarnia poszerzyła również swoją ofertę o artykuły papiernicze biurowe. Księgarnia za gotówkę skupuje podręczniki i książki. Pełną ofertę sprawdzisz na ich stronie www.

 

Sprzedaż podręczników szkolnych

Księgarnia w Warszawie

Adres: Fieldorfa 9, 00-001 Warszawa

Telefon: 602 276 121

 

Sprzedajksiazki.pl

Antykwariat w Warszawie

Adres: Plac Czerwca 1976 Roku 2, lok. 217, 02-495 Warszawa

Telefon: +48 502 503 179

E-mail: kontakt@sprzedajksiazki.pl

Jeśli masz stare, niechciane książki i chcesz je sprzedać zapraszamy do naszego skupu. Najbardziej interesują Nas książki z gatunku: książki naukowe i popularnonaukowe, podręczniki akademickie, poradniki, kryminały, sensacje, fantasy, literatura piękna, książki przedwojenne a także pierwsze wydania książek. Skup prowadzimy na terenie całej polski z odbiorem książek u klienta. Więcej o skupie książek znajdziesz na naszej witrynie internetowej.

 

Antykwariat Warszawa

Antykwariat w Warszawie

Adres: Ludwika Narbutta 41/43, 02-536 Warszawa

Telefon: 22 646 06 44

E-mail: antykwariatwaw@gmail.com

Antykwariat Warszawa oferuje skup książek. Szczególnie interesują Nas książki przedwojenne, pierwsze wydania prozy i poezji, książki z autografami, literatura piękna i książki o Warszawie. Skupujemy również książki z takich dziedzin jak: historia, filozofia, socjologia, antropologia, rzemiosło artystyczne oraz książki dla dzieci i religioznawstwo. Książki odbieramy od klienta, wyceniamy je na miejscu i płacimy gotówką. Jeżeli chcesz sprzedać swoje stare książki skontaktuj się z nami.

Categories: Skupy Książek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *