SkupBook.pl

No Comments
SkupBook.pl

Strona skupbook.pl jest ofertą skierowanych do wszystkich, którzy myślą o pozbyciu się zbyt dużej ilości niepotrzebnych książek zalegających w naszym domu. Dzięki przejrzystemu interfejsowi oraz przyjaznej estetyce strony korzystanie z niej będzie jednym z prostszych i intuicyjnych działań. Strona ta – jak twierdzą twórcy – powstała dla wszystkich tych, którzy chcieliby sprzedać książki nowe jak i używane, a nie mają czasu na chodzenie po bibliotekach oraz wyszukiwanie jednorazowych skupów książki.

Jakie książki skupujemy?

SkupBook proponuje nam skup książek z wszelkich możliwych dziedzin: a w tym komiksów, księgozbiorów czy podręczników szkolnych. Z racji tego, iż jest to skup online nie będziemy mieli problemu z pozbyciem się książki przez nas już przeczytanej lub po prostu niepotrzebnej, bez względu na to w jakiej części kraju mieszkamy. Strona bowiem, oferuje nam formularz sprzedażowy, w którym określimy co chcemy sprzedać, w jakiej ilości oraz w jakim stanie zachowania. Następnie, maksymalnie po upływie 24 godzin książki te zostaną przez firmę wycenione, a co za tym idzie oferta ceny sprzedaży zostanie nam przekazana – jeżeli ją zaakceptujemy, w przeciągu paru dni zjawi się pod podany przez nas adres kurier – opłacony przez SkupBook – który zabierze nasze zbiory i przekaże do firmy głównej. Po sprawdzeniu ich stanu faktycznego i porównaniu ze zdjęciami danych pozycji, które przesłać musimy w formularzu sprzedażowym, – jeżeli wszystko będzie się zgadzać pieniądze za książki pojawią się na naszym koncie do 24 godzin od oględzin.

Internetowy skup książek – SkupBook.pl

SkupBook jest firmą działającą głównie w internecie, toteż głównie tam odbywa się sprzedaż – jednakże oferuje on również na terenie Warszawy oraz okolic wycenienie książek na miejscu przez pracownika firmy. Jeżeli zależy nam na takiej formie i po prostu jest to dla nas bardziej wygodne, wystarczy iż podamy swój adres e-mail lub telefon, a w najbliższym możliwym czasie dany pracownik się do nas zgłosi. Trzeba jednak zaznaczyć, iż SkupBook nie przyjmuje do skupu książek uszkodzonych, to znaczy wszelkiego rodzaju książek popisanych na okładkach oraz w środku, książek przemoczonych, niekompletnych, pozycji wypożyczonych z biblioteki oraz wszystkich tych z zauważalnymi uszkodzeniami.

Jeżeli mielibyśmy jakiekolwiek pytania lub wątpliwości SkupBook.pl jest również dostępny na Facebooku pod tą samą nazwą, możemy również skorzystać z formy mailowej: skupbook.pl@gmail.com lub telefonicznej: +48 504 012 485.  Numer konta na który mają zostać przelane ustalone pieniądze za skupione książki należy podać w umowie klienckiej, którą zawiera się również w formie online. Poza tym, decydując się na wizytę darmowego kuriera, który odbierze nasze książki musimy przygotowani być na to, iż minimalna ich ilość to 15 sztuk.

Categories: Skupy Książek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *