Antykwariat Tezeusz

No Comments
Antykwariat Tezeusz

Antykwariat i księgarnia Tezeusz zostały założone przez Andrzeja Miszka, który jest filozofem i teologiem oraz uwielbia czytać różnego rodzaju publikacje. W antykwariacie tym znajdziemy ponad 300 000 różnego rodzaju publikacji zarówno nowych, jak i używanych, które sprzedawane są w Polsce, ale także na całym świecie.

Oczywiście antykwariat oferuje sprzedaż zarówno stacjonarną jak i internetową, a także możemy znaleźć wiele publikacji na Allegro. Znajdziemy tutaj publikacje ze wszystkich dostępnych dziedzin, ale specjalnością antykwariatu są książki naukowe oraz popularnonaukowe. Mowa tutaj o wszystkich książkach z zakresu filozofii, psychologii, historii, teologii, sztuki, pedagogiki, ekonomii, prawa, biznesu, matematyki, informatyki czy nawet budownictwa. W sprzedaży są również dostępne książki z literatury pięknej, fantastyki, różnych komiksów, książek dla dzieci, czy też podręczników szkolnych lub akademickich.

Jednym z największych atutów antykwariatu Tezeusz jest możliwość wyboru książki nowej lub używanej. Książki możemy zamawiać je zarówno w stacjonarnym antykwariacie, jak również przez internet, gdzie otrzymamy błyskawiczną przesyłkę, a także pomoc w znalezieniu odpowiednich publikacji, których poszukujemy i nie możemy iść nigdzie znaleźć.

Czy antykwariat skupuje również książki?

Oczywiście, jeżeli posiadasz jakieś stare czasopisma książki oraz inne publikacje to jak najbardziej możesz udać się do stacjonarnego antykwariatu lub przesłać wszystkie dane dotyczące książek, jakie posiadasz przez internet, a pracownicy w ciągu 24 godzin odpowiada na twoje zgłoszenie i podadzą ci cenę, jaką mogę zaproponować za zakup.

Antykwariat Tezeusz jako jeden z niewielu wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom społeczeństwa i wspiera wszelkiego rodzaju inicjatywy społeczne, które rozwijają młodzież, jak również osoby dorosłe.

Tezeusz jest również antykwariat m który cały czas się rozwija na terenie Polski oraz całego świata i często możemy znaleźć nim dobrą ofertę pracy, więc jeśli jesteś zainteresowany współpracą z antykwariatem i interesuje cię taki sposób na życie, to możesz przesłać swoje zgłoszenie.

Categories: Antykwariat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *