Antykwariat Kwadryga

No Comments
Antykwariat Kwadryga

Uwielbiasz starocie, zabytki i intryguje cię niepowtarzalny, tajemniczy duch, jakim odznacza się każda używana książka lub płyta? Antykwariat Kwadryga jest zatem miejscem dla Ciebie – w którym na własność zyskasz coś, co posiada swoją własną, unikalną historię.

Na miejscu lub przez internet

Antykwariat ten znajduje się w Warszawie przy ulicy Wilczej, jest jednak dostępny również dla zainteresowanych w całej Polsce za pośrednictwem strony internetowej. Mamy zatem dostęp do oferty oraz możliwość złożenia zamówienia online bądź po odbyciu rozmowy telefonicznej. Płatność realizowana jest za pomocą przelewu bankowego lub za pobraniem, a za przesyłkę odpowiada Poczta Polska. Możliwy jest również osobisty odbiór na miejscu oraz zwrot towaru – bez podawania przyczyny, do maksymalnie 14 dni. 

Literatura…

Co znajdziemy w ofercie Antykwariatu Kwadryga? Bez problemu dostaniemy tam książki z najróżniejszych kategorii. Wybierać możemy spośród oferty literatury pięknej polskiej, jak i zagranicznej oraz tematycznej, poświęconej wielu kategoriom – od wielkiego wyboru pozycji na temat historii, archeologii, genealogii czy militariów, poprzez takie poświęcone łowiectwu i numizmatyce, aż po nauki humanistyczne i sztukę dzielące się między innymi na psychologię, prawo, malarstwo, architekturę i teatr. Znajdą się tutaj książki dla dzieci, satyry, poezje, ale także encyklopedie i słowniki. Jeżeli poszukujemy czegoś wydanego w konkretnym okresie, również nasze wyszukiwanie możemy zawęzić i przejść do kategorii dzieł wydawanych w XIX wieku albo w latach międzywojennych.

…i nie tylko

Jest to dla nas również odpowiednie miejsce jeśli pragniemy zaopatrzyć się w archiwalne plakaty bądź pochodzące sprzed lat grafiki. Nie wyjdą stąd zawiedzeni poszukiwacze map, dawnych dokumentów i reklam, ale także pocztówek, fotografii czasopism jak i autografów znanych osób. Wszystkie produkty dokładnie opisano i określono stan – jeżeli pocztówka jest pozaginana na brzegach, będziemy tego faktu świadomi.

Nowe pozycje do oferty dodawane są niemal codziennie – aby być na bieżąco wystarczy polubić fanpage na Facebooku. Antykwariat prowadzi również skup książek. 

 

Categories: Antykwariat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *