Antykwariat Grochowski

No Comments
Antykwariat Grochowski

Antykwariat Grochowski to warszawska placówka, która dzięki swojej niezwykle szerokiej ofercie zadowoli nawet najbardziej wybrednego klienta.

Książki, płyty, autografy

Nie jest on jednak zarezerwowany jedynie dla mieszkańców stolicy – istnieje bowiem możliwość zakupienia przez internet produktów z każdej kategorii – a jest ich sporo. Dostaniemy tutaj atrakcyjne cenowo pozycje literatury pięknej i faktu, ale również książki tematyczne, poradnikowe, a nawet naukowe. Wygodne menu pozwoli zawęzić kategorie wyszukiwania i znaleźć coś właściwego dla siebie. To jednak nie wszystko. Poszukujesz archiwalnych wydań czasopism, komiksów lub podręcznika do szkoły? Bez problemu znajdziesz je tutaj i dzięki paru kliknięciom będą już twoje. Dla tych, którzy preferują czytanie w wersji zdigitalizowanej przeznaczona jest szeroka oferta ebooków, a dla tych, którzy książek lubią raczej posłuchać – audiobooków. Miłośnicy starodruków i książek wydawanych do 1950 roku również mają szansę wyszukać dla siebie jakieś zabytkowe perełki.

Nie tylko jednak czytelnicy mogą skorzystać z oferty Antykwariatu Grochowskiego. Zakupimy tutaj również płyty CD, DVD winyle oraz gry komputerowe, zaopatrzymy się w obraz lub grafikę albo staniemy się dumnymi posiadaczami autografu kogoś znanego.

Sprzedaż i kupno

Bardzo czytelna strona internetowa nie pozwoli nam się zagubić przy wyszukiwaniu odpowiednich informacji. Każdy produkt oznaczony jest oceną, która świadczy o jego stanie – co obszernie wytłumaczono w menu po prawej stronie. Niektóre przedmioty z oferty zakupimy bezpośrednio, za pośrednictwem strony internetowej lub rozmowy telefonicznej oraz wybierzemy interesujący nas sposób dostawy i płatności. Inne przekierują nas na allegro, gdzie będziemy mogli licytować interesujący nas przedmiot. Antykwariat posiada również ofertę kuponów upominkowych o różnej wartości oraz newsletter, który poinformuje o pojawiających się nowościach. Z kolei jeżeli jesteśmy w sytuacji odwrotnej i zamiast kupować, wolimy sprzedać coś, co zalega na półce – prowadzony tutaj skup książek rozwiąże nasz dylemat.

Categories: Antykwariat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *