Antykwariat Conrada 11

No Comments
Antykwariat Conrada 11 - Grupa KDK

Grupa KDK to sieć antykwariatów, która została założona już w 2000 roku i posiada aż 5 placówek stacjonarnych oraz 4 antykwariaty internetowe. Jako jeden z nielicznych antykwariatów, właściciele postanowili nie tylko sprzedawać i kupować książki przez sklepy stacjonarne internetowe, ale także pojawiać się na różnego rodzaju targach książki oraz na wszystkich lokalnych kiermaszach, gdzie prezentowane są nowe, jak również stare publikacje.

Antykwariat Conrada 11 spotkasz w wielu Warszawskich galeriach handlowych, a także na lokalnych festynach. Książki w tym antykwariacie możemy zakupić udając się do placówki stacjonarnej, dzwoniąc telefonicznie lub też za pomocą internetu. Działa to również w drugą stronę, ponieważ jeżeli masz w domu wiele niepotrzebnych książek, które już dawno przeczytałaś i chcesz je teraz wyrzucić na śmieci, to możesz je sprzedać w antykwariacie, dzięki czemu jeszcze odpowiednio na tym zarobisz.

Co znajdziesz w antykwariacie Conrada 11?

Antykwariat ten posiada publikacje z każdej kategorii, więc z pewnością dopasujesz coś idealnie dla siebie. Znajdziesz tutaj literaturę związaną z archeologią, astronomią, różne biografie, czasopisma, publikacje, historyczne, horrory, informatyczne, lotnicze, muzyczne, naukowe, obcojęzyczne, poradniki, turystyczne, a także te dotyczące wojskowości.

Doświadczeni pracownicy pomogą ci wybrać odpowiednią literaturę, której poszukujesz i będzie to najlepsze rozwiązanie kiedy szukasz tytułu książki, która nie jest powszechnie wypożyczana. Nie zawsze wszystkie książki można wystawić na półce, ponieważ jest ich tak dużo, że nie wszystkie udaje się zmieścić na wystawie.

Antykwariat Conrada oferuje również naprawę i odświeżanie książek, które zostały lekko zniszczone i oszacowanie kosztów w przypadku takiej usługi jest bezpłatne. Dodatkowo mamy również możliwość nawiązania współpracy i otworzenia własnego antykwariatu. Możemy także skorzystać z usługi książka na metry, dzięki której będziemy mogli tanim kosztem kupić wiele książek, które będą pięknym wystrojem wnętrza naszej firmy.

Categories: Antykwariat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.