Antykwariat Amicus

No Comments
Antykwariat Amicus - skup książek

Antykwariat Amicus powstał już 1 maja 2015 roku i od tamtego czasu z antykwariatu skorzystało aż 5 tysięcy klientów. Klienci głównie pochodzili z Polski, ale także książki oraz inne publikacje czy też płyty wysyłane są również do innych części świata takich jak America, Australia Czy Azja.Miejscem, jakim jest antykwariat Amicus powstało z myślą o wszystkich osobach, które szukają publikacji naukowych, kulturowych oraz historycznych. W ofercie antykwariatu znajdziesz zarówno wszelkiego rodzaju książki, ale także sztukę oraz kinematografię, a w tym filmy na płytach DVD z różnymi dokumentami, dramatami, komediami czy też serialami.

Będziesz mógł tutaj również poszukać odpowiedniego komiksu czy też kultowego czasopisma, a także książek, które dotyczą kursów językowych oraz publikacji zagranicznych. Nie można również zapomnieć o koneserach, którzy poszukują świetnej muzyki i w dziale muzycznym znajdziesz stare winylowe płyty, najbardziej popularnych wykonawców świata, a także płyty kompaktowe.

Jaki jest cel antykwariatu Amicus?

Głównym założeniem antykwariatu amikus, który został stworzony przez młodych ludzi wypełnionych pasją do literatury i muzyki, został założony z myślą o propagowaniu wśród młodych oraz starszych osób częstego czytania najlepszych publikacji świata, słuchania muzyki tylko ze źródeł legalnych i sprawdzonych, a także po to, aby rozwijać umysły ludzi i wzbogacać ich kulturoznawstwo.

Główną siedzibą antykwariatu jest 130-metrowy lokal w centrum Ząbek, który znajduje się blisko Warszawy i na początku można było dokonywać zakupu i sprzedaży książek tylko punkcie stacjonarnym, a obecnie można tego dokonywać również drogą internetową, co pozwoliło znacznie się rozwinąć.

Niewątpliwie zaletą tego antykwariatu, której nie posiadają inne, jest możliwość wymienienia przeczytanej przez nas książki na inną, której jeszcze nie czytaliśmy. Stały rozwój antykwariatu doprowadził do tego, że obecnie Amicus jest jednym z największych antykwariatów w Polsce i posiada już tysiące zadowolonych klientów.

Jak sprzedać książki w antykwariacie Amicus?

Nie tylko książki, ponieważ różnego rodzaju antyki, sztukę, filmy czy też muzykę również możemy sprzedać w tym antykwariacie. Możemy tego dokonać osobiście przyjeżdżając do stacjonarnego antykwariatu, gdzie na miejscu pracownicy wycenia wartość rzeczy, które posiadasz, a następnie jeżeli będzie ci odpowiadać cenna, to od razu otrzymasz niezbędne dokumenty, a także wypłatę gotówki do ręki.

W przypadku gdy mieszkasz daleko od antykwariatu Amicus i również dysponujesz wieloma książkami, które chciałbyś sprzedać, bo masz zamiar wyrzucić je na śmieci, to możesz zrobić zdjęcia wszystkich publikacji, jakie posiadasz oraz innych rzeczy, a następnie przesłać je na pocztę e-mail do wyceny. Wycena zostanie przygotowana w ciągu 24 godzin i następnie zdecydujesz się czy chcesz je sprzedać, czy może zachować dla siebie.

Istnieje jeszcze inna droga sprzedaży, ponieważ możemy zamówić wycenę i sprzedaż książek u nas na miejscu w domu czy też w biurze firmy.

Categories: Antykwariat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *