Home › Parę rad dbania o image po 40-tce

Parę rad dbania o image po 40-tce

Design ma gigantyczne znaczenie tak dla dam, jak i dla facetów.

Fachowcy akcentują, że wśród mężczyzn częściej można jednak spotkać się z tendencją nasilonego doglądania o siebie dopiero po czterdziestym roku życia.

Czy to prawidłowo? Czy w tym czasie na skórze nie zaczyna pojawiać się coraz więcej nieodwracalnych zmian będących symptomem starzenia się? Okazuje się, że każdy wiek jest wyśmienity, aby zacząć pielęgnować swoje ciało. Współczesna medycyna, kosmetyka i farmakologia dają w tym zakresie w rzeczy samej imponujące możliwości.

W jaki sposób jednak dojrzały Pan po osiągnięciu magicznego wieku czterdziestu lat powinien o siebie zadbać? Przed jakimikolwiek zabiegami trzeba zatroszczyć się o swoją kondycję.

Solidny stan zdrowia to również solidny nastrój. Należałoby wobec tego zawitać do lekarza, który wykona podstawowe badania i wskaże dalsze postępowanie jeżeli będzie to oczywiście nieodzowne. Następnie zostaje już tylko kosmetyka, innymi słowy: oczyszczanie i rewitalizacja cery u kosmetyczki bądź pokrewnych ekspertów ; wizyta u stomatologa (jeżeli jest potrzebna) ; odświeżenie fryzury u fryzjera i garderoby. Im przyzwoiciej człowiek wygląda, tym poprawniejsze ma o sobie mniemanie, łatwiej mu nawiązywać nowe kontakty interpersonalne na wszystkich płaszczyznach i czuje się zdecydowanie pewniej siebie..