Home › Fajne tereny na urlop znajdziesz w miejscowości Sielpia

Fajne tereny na urlop znajdziesz w miejscowości Sielpia

Usytuowana na Wzgórzu Koneckim Sielpia ze względów geograficznych i niebywale urokliwych terenów uznawana jest za Perłę ziemi świętokrzyskiej na tle lokalnych ośrodków letniskowych. Sielpię położoną tuż przy zalewie Czarnej Koneckiej w sąsiedztwie lasów sosnowych charakteryzuje specyficzny mikroklimat, który jest wytworem roztaczających swój zapach olejków sosnowych. Sprzyja on głównie osobom cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia oskrzeli czy płuc. Na turystów , którzy zwiedzają Sielpię czeka nieźle rozbudowana baza noclegów.

Obok prywatnych pokoi mają do wyboru domki letniskowe o podwyższonym standardzie wyposażenia usytuowane w lesie tuż nad brzegiem Czarnej Koneckiej.

Dzięki wymaganemu wyposażeniu zapewniają nie wyłącznie jak najlepsze warunki noclegowe, ale również wiele atrakcji, które uprzyjemniają spędzenie urlopu nawet podczas niepogody.Sielpia z bardzo rozwiniętym zapleczem rekreacyjnym to idealne miejsce wypoczynku z dala od miejskiego gwaru zarówno dla małych dzieci jak i osób starszych. Urlopowicze mogą wypoczywać na zadbanej plaży i zażywać kąpieli w Zalewie. Ośrodek w Sielpi to ponadto doskonała baza wypadowa dla turystów którzy cenią czynną formę urlopu. Z Sielpi można między innymi pojechać do Bałtowa, by tam zobaczyć jedyny w swoim rodzaju Park Jurajski bądź do Jaskini Raj położonej w rejonie Chęcin, która uznana jest za jedną z najbardziej unikalnych form przyrodniczych w Polsce.
Wyjazd do Sielpi to idealny sposób na atrakcyjny wypoczynek dlatego planując zbliżający się wielkimi krokami wakacyjny urlop, można już zastanowić się nad rezerwacją jednego z domków letniskowych położonych w przepięknej okolicy Zalewu Czarnej Koneckiej..